Uczniowie klasy VI w dniach 25-27 kwietnia uczestniczyli w zielonej szkole do Karpacza. Zwiedziliśmy Karpacz oraz najbliższe okolice.  Ze względów na złe warunki atmosferyczne nie udało nam się wejść na Śnieżkę. Zwiedziliśmy Wodospad Szklarka oraz Kamieńczyk. Największe wrażenie zrobiły na nas kolorowe Jeziorka w Rudawie Janowickiej. Wspólny wyjazd nas bardzo zjednoczył. Szkoda, że zielona szkoła trwała tak krótko.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach muzycznych  prowadzonych przez znaną wokalistkę gospel panią Annę Marię Mbayo .Warsztaty były bardzo owocne.

Uczniowie naszej szkoły wyśpiewali sobie czołowe miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki wiosennej i dowolnej w PSP nr V w Opolu.

Zwycięski skład: solista Bartosz Dorosiewicz- I miejsce

Duet: Paulina Piechota, Natalia Łasocha – II miejsce

Zespół Nuta, Anna Słonka, Alicja Dąbek, Marcelina Nawracaj, Natalia Wierzgalla, Teresa Wierzgalla Dominika Frydel  – I miejsce

Gratulujemy.