odbędzie się w środę 19 czerwca o godzinie 8.00 na sali gimnastycznej

W poniedziałek 17 czerwca, w sali Orła Białego Opolskiego Urzędu Marszałkowskiego, odbył się wojewódzki finał Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego "Poznajemy Ojcowiznę". Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:

Laura Weber - wyróżnienie za album

Malwina Heretyk, Maciej Heretyk, Kamila Janeczko - III miejsce w kategorii prac zespołowych,

Paulina Kulik - II miejsce indywidualnie,

Marcelina Nawracaj, Lena Nawracaj - GRAND PRIX

GRATULACJE !

Konkurs odbył się 21 marca. Wzięło w nim udział 17 uczniów naszej szkoły z klas I - VII.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Nikodem Łykus z klasy I

Grzegorz Leśniak z klasy VI

GRATULACJE !

Sejm RP ustanowił rok 2019 Rokiem Stanisława Moniuszki dla uczczenia dwusetnej rocznicy urodzin kompozytora. Uczniowie naszej szkoły chcąc uczcić pamięć o Stanisławie  Moniuszko przygotowali albumy oraz plakaty na temat życia i twórczości tego wielkiego kompozytora.Na lekcjach muzyki uczniowie mieli możliwość zapoznać się z repertuarem Stanisława Moniuszki oraz poznać jego pieśni.