Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom oraz Rodzicom za wytrwałość w tym trudnym roku szkolnym. Dziękujemy Wam za wspólną pracę, zaangażowanie, determinację i konsekwentne pokonywanie przeciwności. Wszystkim życzymy zdrowia i mimo wszystko udanych wakacji. Czekamy na Was w nowym roku szkolnym.

Ten rok szkolny kończy się w sposób wyjątkowy, inaczej niż zakończenia roku organizowane w poprzednich latach.

Rozdanie świadectw musi być dostosowane do sytuacji, w której się znajdujemy i do obowiązujących wymogów sanitarnych, dlatego będzie wyglądało w następujący sposób:

Klasa 8:

Zakończenie roku szkolnego w dniu 26.06.2020 r. (piątek), na sali gimnastycznej, o godz. 9.00. Przychodzą tylko uczniowie. Na terenie szkoły obowiązują maseczki. Wejście od strony Sali gimnastycznej.

W rozdaniu świadectw biorą udział uczniowie, wychowawca klasy i dyrekcja szkoły.

Klasy 1 do 7 rozdanie świadectw w dniu 26.06.2020 r. ( piątek)  w następujący sposób:

Godz. 10.00

Klasa I –wejście od sali gimnastycznej,

Klasa III – wejście główne do szkoły,

Klasa IV – wejście od strony zielonego boiska

Godz.10.30

Klasa V – wejście od zielonego boiska,

Klasa VI – wejście główne do szkoły,

Klasa VII – wejście od Sali gimnastycznej

Godz. 12.00

klasa II - wejście od zielonego boiska.

Prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności (maseczki, odstępy pomiędzy oczekującymi na odebranie świadectwa).

Świadectwa można odebrać również w innym terminie, po dniu 26 czerwca 2020 r. po uprzednim kontakcie telefonicznym do sekretariatu szkoły.

Serdecznie pozdrawiam

Dyrektor ZSP Nr 1 – Urszula Metelska

Wróżnienia w tym konkursie zdobyli uczniowie:

Szadkowska Weronika  kl.II

Nowosielski Łukasz kl. VI

Malorny Magdalena kl. VII

Michniewicz Jędrzej kl.VIII

Konkurs odbył się online, na platformie dzwonek.pl . Wzięło w nim udział 23 uczniów naszej szkoły.

Wydrukowany i wypełniony wniosek należy wrzucić do skrzynki przed wejściem głównym do szkoły lub zeskanować i wysłać zaszyfrowanym mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia do pobrania

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w opolu informuje, że dniami wolnymi są:

12 czerwca 2020r. (piątek)

16 - 18 czerwca 2020 r.(wtorek-czwartek).

Jednocześnie informuję, że w dniach 16-18 czerwca w godzinach 10.00 - 16.00 można będzie oddawać podręczniki szkolne i inne książki do biblioteki szkolnej w budynku przy ul. Wyszomirskiego 19.

Prosimy w dniach 16-18 czerwca nie wchodzić do budynku głównego szkoły do godziny 13.00 ponieważ trwają egzaminy ósmoklasisty.