Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Przedszkolaków z Przedszkola Publicznego 36

W związku z koniecznością wykonania bezpiecznej nawierzchni
pod urządzeniami do rekreacji w naszym przedszkolnym ogrodzie zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców i Przyjaciół naszego przedszkola do prac ziemno-budowlanych.

Zbiórka w ogrodzie przedszkolnym

w najbliższą sobotę – 17 października 2020 r.
o godzinie 10.00.

Bardzo prosimy o zabranie własnego sprzętu budowlanego (łopaty, grabie, mile widziana zagęszczarki do gruntu – może ktoś posiada?).

Szanowni Rodzice i Przyjaciele przedszkola,

mamy materiał, brakuje rąk do wykonania. Bez Waszej pomocy przedsięwzięcie „bezpieczna nawierzchnia dla przedszkolaka” nie uda się.

Zapewnijmy dzieciom bezpieczną zabawę

Pozdrawiamy

Wszystkim przedszkolakom, nauczycielom i pracownikom

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Opolu

najserdeczniejsze życzenia składa

Urszula Metelska

Dyrektor ZSP 1

Zespół nauczycieli, Dyrekcja oraz pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Opolu, w oparciu o obowiązujące przepisy, przygotowali przedszkole do rozpoczęcia zajęć opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych od 1 września 2020 r. Działania przedszkolne rozpoczynają się „prawie” normalnie i powinny być możliwe do prowadzenia stacjonarnie (obecność wszystkich przedszkolaków i nauczycieli w placówce) tak długo, jak to będzie możliwe. Mamy nadzieję na powrót do przedszkolnej  normalności, ale pozostaje niepewność związana z rozwojem sytuacji epidemicznej w naszym mieście i kraju.

Za nami blisko cztery miesiące nauki zdalnej. W tym czasie nabyliśmy wiele doświadczeń i umiejętności, ale również napotkaliśmy na wiele problemów, których obecności jesteśmy świadomi.

Aby dostosować i zoptymalizować do panującej sytuacji epidemicznej w kraju wszystkie procesy związane z wychowaniem przedszkolnym, należy przestrzegać, do odwołania, procedur bezpieczeństwa zamieszczonych poniżej oraz innych zasady i regulaminów obowiązujących w przedszkolu. W pierwszym tygodniu zajęć wychowawcy poszczególnych grup zapoznają dzieci  z przygotowanymi na czas pandemii regulaminami.

Wszystkie niezbędne informacje będą przekazywane Państwu drogą elektroniczną poprzez stronę internetową naszego przedszkola. Przekażemy również informacje o tym, jak my, jako przedszkole , przygotowujemy się do ewentualnego, ponownego przejścia na pracę zdalną.

Drodzy Rodzice, razem wszystko jest możliwe, nauka stacjonarna ma szansę na utrzymanie. Z góry dziękuję za współpracę i mam nadzieję, że wszyscy pozostaniemy zdrowi.

Pozdrawiam serdecznie

Iwona Opolska

Wicedyrektor ZSP Nr 1 w Opolu

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa

Oświadczenie rodziców

Grupa "Motylki"

Grupa "Żabki"

Grupa "Słoneczka"

Serdecznie dziękujemy wszystkim Przedszkolakom oraz Rodzicom za wytrwałość w tym trudnym roku szkolnym. Dziękujemy Wam za wspólną pracę, zaangażowanie, determinację i konsekwentne pokonywanie przeciwności. Wszystkim życzymy zdrowia i mimo wszystko udanych wakacji. Czekamy na Was w nowym roku szkolnym.