Zapraszamy na nową stronę internetową Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Opolu pod adresem

Wszystkie aktualne informacje i dokumenty znajduja sie na nowej stronie.

( "stara" strona zostanie zarchiwizowana, informacje dotyczące rekrutacji oraz dokumenty do pobrania są na tej stronie nieaktualne)

Jak co roku w październiku, w naszym przedszkolu zagościł kolor pomarańczowy.

Było z nim związanych wiele wydarzeń, m. in.: stroje dzieci, potrawy, zabawy, czy prace plastyczne.

Ten wieloletni zwyczaj dostarczył przedszkolakom wielu pozytywnych chwil.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Przedszkolaków z Przedszkola Publicznego 36

W związku z koniecznością wykonania bezpiecznej nawierzchni
pod urządzeniami do rekreacji w naszym przedszkolnym ogrodzie zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców i Przyjaciół naszego przedszkola do prac ziemno-budowlanych.

Zbiórka w ogrodzie przedszkolnym

w najbliższą sobotę – 17 października 2020 r.
o godzinie 10.00.

Bardzo prosimy o zabranie własnego sprzętu budowlanego (łopaty, grabie, mile widziana zagęszczarki do gruntu – może ktoś posiada?).

Szanowni Rodzice i Przyjaciele przedszkola,

mamy materiał, brakuje rąk do wykonania. Bez Waszej pomocy przedsięwzięcie „bezpieczna nawierzchnia dla przedszkolaka” nie uda się.

Zapewnijmy dzieciom bezpieczną zabawę

Rada Rodziców

Zespół nauczycieli, Dyrekcja oraz pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Opolu, w oparciu o obowiązujące przepisy, przygotowali przedszkole do rozpoczęcia zajęć opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych od 1 września 2020 r. Działania przedszkolne rozpoczynają się  normalnie i powinny być możliwe do prowadzenia stacjonarnie (obecność wszystkich przedszkolaków i nauczycieli w placówce) tak długo, jak to będzie możliwe. Mamy nadzieję na powrót do przedszkolnej  normalności, ale pozostaje niepewność związana z rozwojem sytuacji epidemicznej w naszym mieście i kraju.

Za nami miesiące nauki zdalnej. W tym czasie nabyliśmy wiele doświadczeń i umiejętności, ale również napotkaliśmy na wiele problemów, których obecności jesteśmy świadomi.

Aby dostosować i zoptymalizować do panującej sytuacji epidemicznej w kraju wszystkie procesy związane z wychowaniem przedszkolnym, należy przestrzegać, do odwołania, procedur bezpieczeństwa zamieszczonych poniżej oraz innych zasady i regulaminów obowiązujących w przedszkolu. W pierwszym tygodniu zajęć wychowawcy poszczególnych grup zapoznają dzieci  z przygotowanymi na czas pandemii regulaminami.

Wszystkie niezbędne informacje będą przekazywane Państwu drogą elektroniczną poprzez stronę internetową naszego przedszkola. Przekażemy również informacje o tym, jak my, jako przedszkole , przygotowujemy się do ewentualnego, ponownego przejścia na pracę zdalną.

Drodzy Rodzice, razem wszystko jest możliwe, nauka stacjonarna ma szansę na utrzymanie. Z góry dziękuję za współpracę i mam nadzieję, że wszyscy pozostaniemy zdrowi.

Iwona Opolska

Wicedyrektor ZSP Nr 1 w Opolu