20 grudnia to ostatni dzień zajęć w szkołach przed przerwą świąteczną. Uczniowie naszej szkoły przygotowali tego dnia Jasełka. Pojawili się trzej królowie ,pastuszkowie ,nie zabrakło tradycyjnych kolęd. Dzień ten był szczególny, wszyscy poczuliśmy zapach zbliżających się Świąt.

Czytaj więcej...

W dniu 20.12.2013r zasiedliśmy do klasowej Wigilii, którą przygotował nam nasz wychowawca pan Darek i nasi rodzice. Zaprosiliśmy również na wigilię panią pedagog. Na początku wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia.

Czytaj więcej...

W czwartek 19 grudnia 2013 r. odbył się V Międzyszkolny Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej, w PSP nr 5 im. Karola Musioła w Opolu. Było bardzo nastrojowo i świątecznie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl III, V i VI. Odnieśliśmy kolejne sukcesy i zdobyliśmy czołowe miejsca !!!

Czytaj więcej...

Na zakończenie 2013 roku- "Roku Tuwima"- przygotowaliśmy program poetycki "Zapraszam na ławęczkę.Julian Tuwim." Kinga z klasy VI przedstawiła własną prezentację o życiu i twórczości poety, a uczniowie klasy Va oraz IV przypomnieli utwory poety oraz ich żartobliwe,uwspółcześnione przeróbki. Autor: D.Ligocka-Sawczyn

W środę 18 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach edukacyjnych "Zaczarowany Świat" w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu. Zajęcia odbywały się w ramach projektu "Fascynujacy Świat Nauki i Technologii".

Czytaj więcej...

Strona 1 z 11

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1