W roku szkolnym 2012-13, w okresie od stycznia do kwietnia, w obu szkołach realizowano jednocześnie pierwszy wspólny projekt, polegający na wykonaniu przez uczniów prac plastycznych. Uczniowie klas młodszych mieli za zadanie przedstawić swoją szkołę, natomiast uczniowie klas starszych najciekawsze zakątki swojego miasta i okolic. W maju, podczas wizyty przedstawiciela szkoły partnerskiej pana Thoralfa Rittela w Opolu, doszło do wymiany prac. W obu placówkach w maju i czerwcu zorganizowano wystawy prezentujące najciekawsze rysunki, w naszej szkole zawisły prace uczniów z Niemiec, a w Poczdamie powstała wystawa prac opolskich uczniów.

Kalendarz uczniowski

Informacje o międzynarodowym projekcie pogodowym realizowanym w roku szkolnym 2013/2014 w naszej szkole znajdziesz  do szkoły.