Przewodnicząca: p. Agnieszka Butryn- Berdysz;

Zastępca przewodniczącej: p. Grażyna Zdobylak;

Skarbnik: p.Magdalena Piechota-Lazik

Sekretarz : p.Anna Orzechowska i  p. Justyna Szmechta.

Numer konta:  48 1240 3103 1111 0000 3485 7784

PRZYCHODY 11.491,80

KOSZTY 11.008,65

STAN na dzień 01.09.2019 r : .na koncie bankowym 26.831,74  zł

Rada Rodziców reprezentuje interesy wszystkich Państwa jako Rodziców, zarówno na terenie szkoły, jak i poza szkołą. Działania Rady mają na celu wsparcie rozwoju dzieci i ich pasji, poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa. Wspieramy różne szkolne akcje, inicjatywy i działania. Prowadzimy stały dialog z dyrekcją szkoły i nauczycielami, rozwiązując pilne i długofalowe problemy szkolne związane z uczniami.

Gromadzimy fundusze pochodzące z:

- składek,

- bal karnawałowy

- kiermasze świąteczne

- festyn rodzinny

- 1% z podatku,

które przeznaczone są wyłącznie na potrzeby uczniów-naszych dzieci. Bez Waszego zaangażowania i Waszej pomocy finansowej nie zdziałamy wiele! Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców i nauczycieli do kierowania do nas wszelkich pomysłów, uwag oraz inicjatyw, w które Rada mogłaby się zaangażować. Razem uda nam się zdziałać więcej! Można się z nami kontaktować pisząc na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przez przedstawicieli klasowych albo bezpośrednio na zebraniach.

Decyzją nowej Rady z dnia 10.09.2019r została utrzymana wysokość  składki na komitet rodzicielski w kwocie 60zł  na rok szkolny, na pierwsze dziecko, każde kolejne w wys. 30zł. Składki prosimy przekazywać do skarbników klasowych, którzy następnie wpłacają pieniądze do skarbnika Rady lub na

konto Rady  48 1240 3103 1111 0000 3485 7784

Praca Rada Rodziców w roku poprzednim:

• Zakup ławek i ławostołów na zewn

• Zakup piłek lekarskich

• Finansowanie pasowania uczniów kl 1

• Upominki na dzień nauczyciela

• Zakup biletów dla uczniów reprezentujących szkołę w zawodach i konkursach

• Zorganizowanie balu karnawałowego

• Warsztaty świąteczne i kiermasz

• Dofinansowanie do dnia otwartego szkoły

• Zorganizowanie wpłat z 1% z podatku

• Organizacja Festynu Rodzinnego

• Dofinansowanie zakończenia szkoły dla kl.8

• Dofinansowanie nagród dla uczniów na koniec roku szkolnego

Powyższe działania są możliwe i jednocześnie  ograniczone ilością corocznie wpłacanych przez Państwa składek na fundusz Rady Rodziców, jak i z frekwencji uczestnictwa w organizowanych przez nas imprezach.

Wszystkim Rodzicom, którzy wspierają finansowo Radę, opłacając składki, serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę

Rada Rodziców :)

Wpłaty na Radę Rodziców należy dokonywać na konto nr:

Rada Rodziców utworzyła konto o nazwie:

Rada Rodziców SP nr 28 Opole

Zapraszamy!

Szczegółowe warunki korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników i pomocy materiałów dydaktycznych:

strona 1

strona 2