22 grudnia 2011 roku cała szkoła uczestniczyła w jasełkach, które przygotowali uczniowie klasy II. Piękny poetycki i wesoły występ zaprezentowali uczniowie klasy V. W miłej atmosferze rozpoczęliśmy świętowanie Bożego Narodzenia.

Z jasełkowym przedstawieniem uczniowie wybrali się także do Domu Kombatanta w Szczepanowicach.

 

W dniu 08.12.2011 uczennice z kl. V Marysia Zmarzły i Magda Mróz uczestniczyły w X Konferencji  Samorządów Uczniowskich pod hasłem „Młodzież w zjednoczonej Europie. Szkolne formy współpracy międzynarodowej”. Dziewczynki brały udział w warsztatach, na których wspólnie z uczniami z PSP Nr 25 w Opolu oraz z PG Nr 1 w Opolu tworzyły zarys projektu współpracy międzynarodowej. Efekty pracy grupowej zostały zaprezentowane na forum wszystkich  uczestników  konferencji  (nauczycieli i  uczniów ). Projekt naszych uczennic  „Tajemnice  sprzed wieków…” zainteresował zebranych oraz został przyjęty z dużym aplauzem.

Autor artykułu: M. Burian-Korłub

Dnia 30 listopada odbyła się impreza czytelnicza pt. :Kubuś Puchatek ma 85 lat" zorganizowana przez aktyw biblioteczny dla dzieci młodszych. Magdalena Mróz i Maria Zmarzły, uczennice kl.V, czytały dzieciom z przedszkola i kl.I fragmenty "Kubusia Puchatka". Potem dzieci rozwiązywały zagadki związane z tekstem, a następnie kolorowały wizerunki bohaterów książek.

                                                                                                 D. Ligocka-Sawczyn

gallery}puchatek{/gallery}

29 listopada 2011 roku klasy młodsze bawiły się na zabawie andrzejkowej. Były wróżby, dyskoteka i słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice.

21 listopada 2011 roku pierwszoklasiści zostali pasowani przez panią dyrektor na uczniów naszej szkoły.

Strona 1 z 6

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1