Szanowni Państwo, Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice!

Informuję, że od poniedziałku 26.10.2020 r. uczniowie klas IV - VIII  będą pracować w trybie zdalnym. Lekcje będą odbywały się według planu stacjonarnego w aplikacji MS TEAMS. O szczegółach na bieżąco będą informować wychowawcy klas.

Klasy I-III  pozostają w nauczaniu stacjonarnym według obowiązującego planu zajęć. Zapewniamy opiekę świetlicową i obiady dla tych dzieci.

Dzieci i młodzież do 16. roku życia

W godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku istnieje obowiązek przemieszczania się dzieci do 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje:

•             - kiedy dziecko klas I-III idzie do szkoły lub wraca z niej do domu,
  •              - w weekendy.

Równocześnie proszę opiekunów dzieci młodszych o przestrzeganie zasad regulaminu szkoły i nieprzebywanie na terenie szkoły, jeśli nie jest to koniecznie.

Życzę dużo zdrowia. Razem przejdziemy przez te trudności.

Urszula Metelska  Dyrektor ZSP nr 1 w Opolu