6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana kręciły się po korytarzach i w salach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Po długim oczekiwaniu, około godziny 11.00 doczekaliśmy się wizyty upragnionego Mikołaja. Podczas spotkania integracyjnego na sali gimnastycznej, usłyszeliśmy charakterystyczny dzwonek i pojawił się nasz „miły gość” wraz ze swoją świtą. Dzieci przywitały Mikołaja wierszykami i piosenkami, także w języku angielskim. Obiecały również, że będą grzeczne i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom ani nauczycielom. Na zakończenie wizyty Mikołaj przekonał się jak dobrze znamy tegoroczną piosenkę roratnią, kiedy to cała nasza społeczność zaśpiewała ją i zatańczyła. Mamy nadzieję, że się podobało i… oby do następnego roku Mikołaju!!!