W dniach 1-2 października br. na krytej pływalni „Wodna Nuta" odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie „Grand Prix Regionów i Miast Partnerskich Opola 2016". W dwudniowych zmaganiach w poszczególnych konkurencjach rywalizowali młodzi pływacy reprezentujący kluby sportowe z Polski, jak również drużyny z Czech, Niemiec, Litwy. Organizatorami imprezy był Międzyszkolny Klub Sportowy Zryw Opole, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu oraz Opolski Okręgowy Związek Pływacki. Podczas zawodów wspaniale zaprezentowała się uczennica naszej szkoły, Dominika Ttrentkiewicz z kl.VI. Dominika wywalczyła I miejsce w kat. kobiet 50 m stylem motylkowym oraz I miejsce w kat. kobiet 100 m stylem zmiennym, a także III miejsce w kat. 100 m stylem grzbietowym oraz 50 m stylem dowolnym.

Naszej uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.