Mikołajkowych atrakcji uczennicom i uczniom z klas I, II ,III, IV dostarczyli studenci Politechniki Opolskiej, którzy przybyli do naszej szkoły pod opieką pani dr Kariny Słonki. W oczekiwaniu na przybycie Mikołaja studenci prowadzili zajęcia w salach lekcyjnych. Było przy tym dużo śmiechu.

Około godziny 10.30 witaliśmy Mikołaja piosenką i wierszem w wykonaniu uczennic i uczniów z klas I i II. Kiedy dostojny gość opuścił progi naszej szkoły rozpoczęła się spartakiada sportowa. Zadania przygotowane przez studentów nie były łatwe do wykonania, ale budziły wiele śmiechu i zadowolenia.
Tegoroczne Mikołajki zapamiętamy jako sportowe i niezwykle radosne, za co serdecznie dziękujemy pani dr Karinie Słonce oraz jaj studentkom i studentom.