6 listopada w klasach edukacji wczesnoszkolnej zorganizowany został dzień w ramach programu „ Śniadanie daje moc", w którym uczniowie pod opieką wychowawców: Aliny Biesiadeckiej, Ewy Deger, Iwony Opolskiej oraz przy wsparciu rodziców przygotowywali zdrowe, pyszne śniadanie.

Z wielkim zaangażowaniem oraz radością dzieci z klas 1, 2 i 3 komponowały zdrowe, kolorowe kanapki, owocowo-warzywne szaszłyki jak również pyszne sałatki. Na koniec dzieci miały możliwość wspólnego zjedzenia śniadania, dzieląc się pomysłami na zdrowe, smaczne śniadanie. Realizowany program „Śniadanie daje moc" ma na celu uświadomienie uczniom, iż śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się na lekcji, mają więcej siły do zabawy.