Budżet Obywatelski Miasta Opola
Zadanie nr 105 „Rewitalizacja boiska szkolnego PSP nr 28"

Dyrektor i grono pedagogiczne przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Opolu zwraca się z prośbą do Rodziców Uczniów i Sympatyków Szkoły o oddanie głosu w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Opola na modernizację boiska przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Opolu. Chcąc zakwalifikować zadanie do realizacji prosimy również o zachęcenie do głosowania Państwa rodziny, znajomych, bliskich, którzy posiadają czynne prawo wyborcze w naszej gminie.

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Opola (zameldowani na pobyt stały lub tymczasowy), którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 lat. Na karcie do głosowania należy podać:
1) imię i nazwisko;
2) adres zamieszkania;
3) nr PESEL.

Głos można oddać w wyznaczonych punktach na terenie Opola, także w siedzibie naszej szkoły (korytarz szkolny, przy wejściu głównym).

Serdecznie zapraszamy do codziennego głosowania.
Zostało niewiele czasu, gdyż głosujemy tylko w dniach od 30 września do 9 października.

Spróbujmy razem zmienić nasze otoczenie! Dzieci na to zasługują! Głosujmy na zadanie 105 „Rewitalizacja boiska szkolnego PSP nr 28, ul. Wyszomirskiego 6".