Dnia 23 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory to  dla młodych ludzi pierwsza okazja, by wypowiedzieć się w ważnej dla nich sprawie. Od tego, jak będą zorganizowane, będzie zależała motywacja do angażowania się w sprawy publiczne w życiu dorosłym. – Organizując wybory pokazujemy uczniom i uczennicom, że ich głos ma znaczenie i zachęcamy ich w ten sposób do wyrażania własnego zdania.

W tym roku kandydowały 23 osoby. W głosowaniu brało udział 95 uczniów naszej szkoły. Oto wyniki:

1.      Paulina Piechota 55 głosów

2.      Magdalena Malorny 35  głosów

3.      Jan Lisoń 27 głosów

4.      Maksymilian Czok 25 głosów.

Tym samym przewodniczącą szkoły w roku szkolnym 2020/2021 została Paulina Piechota, zastępcą Magdalena Malorny, sekretarzem Jan Lisoń.

Opiekunem Samorządu została pani Katarzyna Warzecha, zastępcą pani Magdalena Chmiel- Bryzik.

Gratulujemy!!!

Wszystkie osoby, które kandydowały zachęcamy do wspólnej pracy i zaangażowania.