Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Opolu informuje, że z dniem 25 maja 2020 r.  nastąpi wznowienie działań  PSP  nr 28 w Opolu po przerwie spowodowanej pandemią w następujących formach:

1)  od 25 maja zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w świetlicy dla uczniów klas I-III (z możliwością pracy dydaktycznej),

2) od 25 maja indywidualne zajęcia rewalidacyjne dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego,

3) od 25 maja konsultacje dla uczniów klasy VIII z obowiązkowych zajęć edukacyjnych (w tym objętych egzaminem),

4) od 1 czerwca konsultacje dla wszystkich uczniów.

5) od 25 maja możliwość korzystania z biblioteki szkolnej dla ósmoklasistów ( poniedziałek 12.30 - 15.30, środa 12.00- 14.30)

W załączeniu przesyłam procedurę funkcjonowania szkoły w okresie od 25 maja 2020 r. do odwołania oraz oświadczenia rodziców/opiekunów, które należy wydrukować, podpisać, zeskanować i wysłać na adres mailowy sekretariatTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub podpisane wrzucić do skrzynki, znajdującej się przed wejściem do szkoły,  w nieprzekraczalnym terminie do 22 maja 2020 r. do godz. 12.00.

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa funkcjonowania Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Św. Wojciecha w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego dla organizacji zajęć uczniów klas 1-3  

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa funkcjonowania Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 nr im. Św. Wojciecha w ZSP Nr 1 w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego dla organizacji zajęć dla uczniów w formie konsultacji oraz rewalidacji indywidualnej  

Oświadczenie pracownika powyżej 60 roku życia

Oświadczenie rodziców/prawnych opiekunów  

Oświadczenie pracownika PSP 28 

Zgoda rodziców na konsultacje

Zgoda rodziców na rewalidację 

Procedura funkcjonowania biblioteki szkolnej 

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1