Świętowanie w naszej szkole rozpoczęliśmy 18 grudnia 2019 roku widowiskiem muzyczno – poetyckim w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Przepiękne pieśni w wykonaniu chóru i solistów – uczniów naszej szkoły przeplatane były wierszami o Bożym Narodzeniu wygłaszanymi przez nauczycieli.

Dzień ten stał się również świetną okazją do wręczenia Annie Leutner i Janowi Lisoniowi odznaczenia Wzorowy Młody Wędkarz, które jest przyznawane przez Zarząd Główny PZW dla młodzieży wzorowo wypełniającej zadania młodego wędkarza. Odznaczenia wręczył prezes Koła PZW „Kolejarz – Ofama” pan Jerzy Malinowski. Koło, które reprezentuje pan Jerzy od wielu lat, wspólnie z nauczycielami – instruktorami wędkarstwa młodzieżowego prowadzi w naszej szkole działalność wędkarską.

18 grudnia pożegnaliśmy pana Wojciecha Pilarskiego -  przyjaciela naszej szkoły, pomysłodawcy nadania naszej szkole imienia Świętego Wojciecha. Przez wiele lat pan Wojciech zawsze był z nami, towarzyszył nam w dobrych i gorszych chwilach, zawsze pamiętał o uczniach klasy pierwszej, których zawsze zapraszał na spacery po Opolu. Pan Wojciech Pilarski na pamiątkę naszej wzajemnej, wieloletniej współpracy podarował uczniom naszej szkoły 40 – tomową Encyklopedię Świata, która wzbogaci księgozbiór biblioteki szkolnej.

Podczas świątecznego wieczoru trwał kiermasz świąteczny z pachnącą kawą i doskonałymi wypiekami rodziców uczniów zorganizowany przez Radę Rodziców naszego Zespołu.

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1