13 grudnia w MDK w Opolu odbyła się konferencja „ Nie tylko dla orłów. Czy przeciętność w szkole to coś złego?” . Naszą szkołę reprezentowały Paulina Piechota, Victoria Nikolajczyk, Natalia Łasocha, opiekunem była pani Kasia Warzecha.

W trakcie konferencji odbył się wykład  dra hab. Tomasza Grzyba, psychologa społecznego, profesora Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Pt „ W średnich siła- o tym, że  niekoniecznie trzeba być wybitnym, by być szczęśliwym”. Następnie odbyła się projekcja filmu „ Miss Impossible”, który uczestnicy konferencji podsumowali biorąc udział w dyskusji.

Konferencja wskazała młodym ludziom wartości, które są  ważne w życiu i dają szczęście. Nie zabrakło czegoś dla ciała, organizatorzy przygotowali pyszne kanapki i sok.