We wtorek 26 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Andrzejki. W tym szczególnym dniu świetlica szkolna zamieniła się w „Salę wróżb” a dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego zadbały o odpowiedni magiczny  klimat. Te niezwykłe damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Nasza pani Zdzisława upiekła pyszne rogaliki z wróżbami.

Po wróżbiarskim dniu przyszedł czas na andrzejkową dyskotekę z dobrą muzyką i zabawą. Wszyscy dobrze się bawili. Pamiętajmy, że przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.