Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 informuje, że z dniem 18 maja 2020 r. prawdopodobnie nastąpi otwarcie Przedszkola Publicznego nr 36 w Opolu po przerwie spowodowanej pandemią.

Przedszkole dysponuje trzema salami, w  których można przyjąć, zgodnie z zalecaniami Głównego Inspektora Sanitarnego, po 12 dzieci (sale w budynku głównym) i 8 dzieci (sala w budynku przy Wyszomirskiego 19). Przedszkole dysponuje zatem 32 miejscami, przy czym pierwszeństwo do opieki mają dzieci:

1. pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

2. rodziców/opiekunów obojga pracujących, z wyłączeniem rodziców/opiekunów pracujących zdalnie.

W załączeniu przesyłam procedurę funkcjonowania przedszkola w okresie od 18 maja 2020 r. do odwołania oraz oświadczenie rodziców/opiekunów, które należy wydrukować, podpisać, zeskanować i wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 13 maja 2020 r. do godz. 15.30.

Procedury funkcjonowania Przedszkola Publicznego nr 36 w czasie pndemii 

Wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego 

Oświadczenie rodziców/opiekunów do pobrania

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1