Nauczycielki prowadzące grupę:

mgr Małgorzata Fister-Pasek

Woźna oddziałowa:

Beata Bielak

Program realizowany w grupie:

„Żyrafa Ola i przyjaciele”. Program wychowania przedszkolnego wspomagający rozwój aktywności dzieci pięcioletnich.

Nasza grupa „Żabki” to radosne i ciekawe świata 5-latki: 13 dziewczynek i 12 chłopców. Jesteśmy zgraną grupą, w której każdy czuje się ważny i potrzebny. Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki uwielbiają malować, ich  prace są staranne, pomysłowe i barwne. Chętnie uczestniczymy we wszystkich działaniach proponowanych przez nasze Panie, uwielbiamy tańczyć i śpiewać, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Równie chętnie spędzaj  czas na świeżym powietrzu. Jesteśmy ciekawi świata i otwarci na innych. Nauka sprawia nam masę przyjemności, co cieszy zarówno nas, nasze Panie, jak i rodziców.

Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej  lub bajek.

Ciekawi nasz wszystko dlatego tak chętnie i aktywnie uczestniczymy w zajęciach z języka angielskiego oraz języka mniejszości narodowej – języka niemieckiego.