Nauczycielki prowadzące grupę:

mgr Adrianna Łukaszyk

Woźna oddziałowa:

Bożena Brzezicka

Program  realizowany w grupie:

,,Żyrafa Ola i przyjaciele. Program edukacji przedszkolnej wspomagający rozwój aktywności dzieci sześcioletnich(roczne przygotowanie przedszkolne)

Jesteśmy aktywną grupą przedszkolaków: 12 chłopców i  8 dziewczynek . Większość z nas skończyła już 6 lat, choć są wśród nas także 5-latki. Zaczynamy przygodę z zerówką. Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas, szczególnie zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Współdziałamy, gdy czeka nas wyzwanie, pomagamy sobie wzajemnie i pocieszamy, gdy komuś jest smutno. Jesteśmy bardzo zgraną grupą. Nasze przedszkole dostarcza nam dużo wrażeń i pomaga poznać otaczający nas świat. Mamy w planie wiele wycieczek, imprez i wydarzeń oraz oczywiście projektów, które pomogą nam lepiej poznać świat i zrozumieć wiele skomplikowanych zjawisk.

W naszej grupie dzieci:

·         poznają swoje prawa i obowiązki,

·         czują się bezpiecznie,

·         rozwijają się twórczo,

·         mają możliwość indywidualnego rozwoju,

·         osiągają sukcesy,

·         uczą się dostrzegać swoje mocne strony,

·         budują pozytywny obraz samego siebie,

·         uczą się dostrzegać potrzeby innych ludzi.

Zajęcia dodatkowe w naszej grupie:

·         język mniejszości narodowej – j. niemiecki: poniedziałek godz.11.30-12.00, wtorek godz. 8.00-8.30, środa godz.8.00-8.30 i 9.00-9.30, czwartek godz. 8.00-8.30.

·         religia: wtorek i piątek  godz. 12.00-12.30

·         język angielski: poniedziałek godz.8-8.30 godz. czwartek  godz.9.00- 9.30

·         logopedia: poniedziałek godz. 12.00-12.30