Zespół nauczycieli, Dyrekcja oraz pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Opolu, w oparciu o obowiązujące przepisy, przygotowali przedszkole do rozpoczęcia zajęć opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych od 1 września 2020 r. Działania przedszkolne rozpoczynają się „prawie” normalnie i powinny być możliwe do prowadzenia stacjonarnie (obecność wszystkich przedszkolaków i nauczycieli w placówce) tak długo, jak to będzie możliwe. Mamy nadzieję na powrót do przedszkolnej  normalności, ale pozostaje niepewność związana z rozwojem sytuacji epidemicznej w naszym mieście i kraju.

Za nami blisko cztery miesiące nauki zdalnej. W tym czasie nabyliśmy wiele doświadczeń i umiejętności, ale również napotkaliśmy na wiele problemów, których obecności jesteśmy świadomi.

Aby dostosować i zoptymalizować do panującej sytuacji epidemicznej w kraju wszystkie procesy związane z wychowaniem przedszkolnym, należy przestrzegać, do odwołania, procedur bezpieczeństwa zamieszczonych poniżej oraz innych zasady i regulaminów obowiązujących w przedszkolu. W pierwszym tygodniu zajęć wychowawcy poszczególnych grup zapoznają dzieci  z przygotowanymi na czas pandemii regulaminami.

Wszystkie niezbędne informacje będą przekazywane Państwu drogą elektroniczną poprzez stronę internetową naszego przedszkola. Przekażemy również informacje o tym, jak my, jako przedszkole , przygotowujemy się do ewentualnego, ponownego przejścia na pracę zdalną.

Drodzy Rodzice, razem wszystko jest możliwe, nauka stacjonarna ma szansę na utrzymanie. Z góry dziękuję za współpracę i mam nadzieję, że wszyscy pozostaniemy zdrowi.

Pozdrawiam serdecznie

Iwona Opolska

Wicedyrektor ZSP Nr 1 w Opolu

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa 

Oświadczenie rodziców 

Grupa "Motylki" 

Grupa "Żabki" 

Grupa "Słoneczka" 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Przedszkolakom oraz Rodzicom za wytrwałość w tym trudnym roku szkolnym. Dziękujemy Wam za wspólną pracę, zaangażowanie, determinację i konsekwentne pokonywanie przeciwności. Wszystkim życzymy zdrowia i mimo wszystko udanych wakacji. Czekamy na Was w nowym roku szkolnym.

        Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 informuje, że z dniem 18 maja 2020 r. prawdopodobnie nastąpi otwarcie Przedszkola Publicznego nr 36 w Opolu po przerwie spowodowanej pandemią.

Czytaj więcej...

Lista dzieci przyjętych do przedszkola 

Lista dzieci nieprzyjętych 

Zostań w domu, pobaw się z dzieckiem 

Strona 1 z 71

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1