Koniec listopada, to czas Andrzejek – wróżenia, przepowiadania co przed nami. Nasze przedszkolaki również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Była wróżba z butów, rzucanie za siebie obierków z jabłuszka oraz tradycyjne lanie wosku przez dziurkę od klucza.

Przedszkolaki dowiedziały się co je czeka w niedalekiej przyszłości (kto musi uważać na zdrowie, kto spotka kogoś dawno nie widzianego, ile prezentów dostaną od Mikołaja...) i tej bardziej odległej (np. dotyczącego tego jaki zawód wybiorą jak już dorosną). Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one dzieciom wiele radości i były przede wszystkim okazją do wspólnej zabawy i tańców przy dźwiękach wesołej muzyki.