26 listopada w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt „Brzechwa i Tuwim dzieciom" w ramach IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Przedszkole Talentów" (http://przedszkole-talentow.pl/konkurs/przedszkole-talentow-iv-edycja/). Celem konkursu jest rozwijanie potencjału dzieci, ich zainteresowań oraz talentów. Do zmagań konkursowych przystąpiło 24 przedszkolaków z trzech grup przedszkolnych.

Wykonawców oceniało niezależne Jury w składzie: Pani Joanna Misiec- dyrektor Zespołu, Pani Alina Biesiadecka- wychowawca klasy I, Pani Agnieszka Gnacy- wicedyrektor. Podczas oceny brano pod uwagę dobór repertuaru, interpretacje utworu, znajomość tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny.
Ostatecznie laureatami konkursu zostali:
Mateusz Dudek- grupa „Motylki",
Filip Brylak- grupa „Żabki",
Osar Knop- grupa „Słoneczka".
Piękne nagrody i dyplomy czekały jednak nie tylko na zwycięzców konkursu, ale także na wszystkich uczestników, którym serdecznie gratulujemy!