Grudzień to radosny okres przygotowywania się do świąt Bożego Narodzenia. Ów nastrój panował również w naszym przedszkolu. Dzieci wykonywały ozdoby choinkowe, uczyły się kolęd, ubierały choinkę. Natomiast, zgodnie z tradycją naszego przedszkola, dzieci 5,6 letnie wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowywały dla rodziców świąteczne spotkanie – historię narodzin Pana Jezusa. Ubrani w piękne stroje, z wielkim zaangażowaniem i przejęciem odgrywali swoje role. Wszyscy byli pod wrażeniem. Przedstawienie podobało się wszystkim, a gromkim brawom nie było końca. Na zakończenie  spektaklu nie zabrakło życzeń i  ciepłych słów. A wokół unosił się słodki zapach pierniczków. Jeszcze raz bardzo dziękujemy rodzicom za poświęcony czas oraz zaangażowanie.