W listopadzie w naszej placówce odbyło się niezwykłe wydarzenie. W związku z remontem Hali „Okrąglak” Komenda Miejska Policji w Opolu zorganizowała w naszej sali gimnastycznej Rajd Najmłodszych „ Bezpiecznie po Opolu”.

Do walki stanęło 9 przedszkoli: PP 18, PP 33, PP 23, PP 25, PP 26, PP 36, PP 37, PP 38, PP 44. Nasze przedszkole reprezentowali: Emilka, Julka, Laura, Olga, Grzesiu, Marcel, Michał i Natan. Drużyny musiały wykazać się nie tylko sprawnością ruchową w różnych konkurencjach, ale również miały możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu znajomości ruchu drogowego, zasad pierwszej pomocy, zasad zachowania na placu zabaw w domu i przedszkolu. Umiejętności naszych podopiecznych są ogromne ponieważ nasza reprezentacja zajęła I miejsce! Wszyscy otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody!