Tegoroczni absolwenci (brzmi poważnie, prawda?) postanowili pożegnać się z przedszkolnymi murami w nieco nietypowy sposób. Początkowo, razem z rodzicami, wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego Lipińscy w Przysieczy. Na miejscu czekały na zebranych liczne atrakcje: grill, słodki poczęstunek, czy przejażdżka konnym powozem. Drugą, bardziej oficjalną, częścią pożegnania był uroczysty apel zorganizowany na zakończenie roku w szkole. Jako, że i my wkrótce się do niej wybieramy, postanowiliśmy w tym roku dołączyć do starszych kolegów. Do nas należało otwarcie spotkania, a zrobiliśmy to w pięknym stylu – dostojnym polonezem, po którym Panie Dyrektor wręczyły nam dyplomy i upominki. Pozostaje tylko napisać: do zobaczenia po wakacjach, tym razem już w szkole!