1.06.2017 roku w Naszej placówce odbył się po raz kolejny festyn z okazji Dnia Dziecka. W festynie uczestniczyły dzieci z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 1 w Opolu wraz z rodzicami oraz delegacja dzieci wraz opiekunami ze Szkoły Partnerskiej w Poczdamie. Organizatorzy przygotowali całe mnóstwo atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Były występy dzieci, konkursy, gry i zabawy. Na  scenie prezentowały swoje talenty wszystkie dzieci od przedszkola do klas szóstych oraz zaproszeni goście. Na odważnych czekała ścianka wspinaczkowa, dmuchany zamek, strzelanie z łuku. Nie zabrakło malowania twarzy, puszczania baniek czy zabaw z balonami wraz z klaunem z ”Fundacji Dr. Clown” Gości czekało także wiele innych atrakcji i nikt nie mógł się nudzić. Wszystkich zachwycił pokaz żonglerki oraz występ wokalny profesjonalnej piosenkarki. Dla dzieci harcerze z opolskiej grupy harcerskiej zorganizowali przeróżne gry i zabawy między innymi z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Swoje pięć minut miały także zwierzaki z Opolskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Aktywnych Psów „APORT”, które zaprezentowały się w pokazie Dog Frisbee Showgo. Ogromnym zainteresowanie cieszyła się również prezentacja wozu strażackiego. Rodzice mogli odpocząć przy kawie i ciastku z naszej kawiarenki lub skosztować kiełbaski z rożna. Festyn przyniósł moc atrakcji dla małych i większych, znakomitą atmosferę, uśmiechnięte dziecięce twarze. Nawet pogoda dopisała. Dzień ten na pewno przyniósł ze sobą wiele niezapomnianych wrażeń.

Organizacja festynu nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie rodziców, sponsorów i wolontariuszy, których listę przedstawiamy poniżej i którym składamy ogromne podziękowania.

Sponsorzy:

1. Państwo  Michalczyk oraz Gospodarstwo Rolne Rink Ferma Drobiu Rozwita Rink

2.  Restauracja „ Salomon”

3. Firma „Toyota Opole Szic”

4. Rada Dzielnicy Szczepanowice- Wójtowa Wieś

5. Firma „ Nordis Sp. z o.o.”

6. Firma „Blach Róża i Robert S.C. Masarnia”

7. Piekarnia Marek Cebula w Opolu

8. Hurtownia warzyw i owoców Bogstar

9. Pan Jacek Solecki firma Lechtom

10.Sklep mięsny „Matejka” w Opolu

11. Sieć sklepów „Kaufland”

12. Pan Jerzy Malinowski Prezes Koła PZW Kolejarz-Ofama

13.  Firma Vip Car Renault

14. Auchan Opole

15. Hurtownia warzyw i owoców „ Bogstar”

16. Hurtownia spożywcza „Etqa”

17. Hurtownia opakowań „ ADA”

Podziękowanie za udział i organizację festynu:

1. Panu Dariuszowi Chwist i Opolskie Stowarzyszenie Przyjaciół Aktywnych Psów „APORT” –za  pokaz Dog Frisbee Show

2.  Szkołe językowej „Cosinus” – za malowanie twarzy

3. Pani Małgorzacie Sacała – za  występ wokalny

4. Pani Julii Murza –za pokaz żonglerki

5. Panu Józefowi Pryszcz –za zabezpieczenie stołów i  ławek

6. Ochotniczej Straży Pożarnej Szczepanowice – za pokaz wozu

7. Panu Wojciechowi Skowronek z „Fundacji Dr Clown” – za animacje i zabawy z dziećmi

8.  Firmie „Imex-Piechota Sp. z o.o.” –za  udostępnienie ścianki wspinaczkowej

9. Opolskiej grupie harcerskiej – za gry i zabawy z dziećmi.

Do zobaczenia za rok!