Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pachnący choinką, pełen ciepła i radości. To także czas, kiedy możemy spotkać się w gronie najbliższych. Jak co roku dzieci z grupy „Słoneczka” przygotowały pod okiem swoich pań Jasełka na wesoło. Zanim stajenkę odwiedzili lekarka, policjantka, nauczycielka, taksówkarz, i inni, akcja naszych Jasełek przeniosła się do piekła, by tam pokazać odwieczną walkę dobra ze złem.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Po występach na aktorów i gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez panie z przedszkola i rodziców. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały, dzieci stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Autor: Agnieszka Gnacy