10 grudnia 2013r w godzinach popołudniowych 16.30 – 18.00 nauczycielka z grupy średniej w przedszkolu p. Katarzyna Woszek oraz pedagog/psycholog szkolny p. Małgorzata Burian-Korłub zorganizowały wspólnie zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w myśl zasady Insoo Kim Berg'a i Steve'a de Shazer'a: „Jeśli coś działa, to rób tego więcej".

WARSZTATY TWÓRCZE DLA RODZICÓW I DZIECI ZDOLNYCH Z GRUPY ŻABEK

NASZEGO PRZEDSZKOLA

Zajęcia polegały na wykonaniu KARTEK BOŻONARODZENIOWYCH wykorzystując różnego rodzaju materiały papiernicze. Dzieci z grupy Żabek wspólnie z rodzicami oraz indywidualnie ozdabiały kartki według własnych pomysłów. Prace były bardzo oryginalne, kreatywne, przestrzenne, jedyne w swoim rodzaju. Wszyscy uczestnicy wykazali duży potencjał twórczy. Wspólne zaangażowanie się rodziców i dzieci w naszym przedszkolu w twórczość plastyczną pokazało, że można kreatywnie spędzić czas wolny w okresie adwentu. Rodzice i dzieci o naszych warsztatach wyrażali bardzo pozytywne opinie, chętnie fotografowali się ze swoimi dziećmi, które pięknie pokazały wykonane przez siebie kartki. Cieszy nas duże zainteresowanie tego typu spotkaniem (wzięło w nim udział 15 osób) oraz motywuje do dalszych działań na rzecz integracji środowiska przedszkolnego poprzez twórczość plastyczną Na następne warsztaty zapraszamy w następnym roku szkolnym, a może wcześniej...

autorki artykułu: Małgorzata Burian-Korłub Katarzyna Woszek