Czary- mary, hokus- pokus... Odwiedziny prawdziwego iluzjonisty w naszym przedszkolu to na pewno wielka atrakcja. Dnia 20.11.2013r. nasze przedszkole odwiedził po raz drugi niezwykły gość. W ramach poznawania ciekawych zawodów ze swoim magicznym programem wystąpił prawdziwy iluzjonista.

Wyprawa do tajemniczego, nieco bajkowego świata dostarczyła dzieciom ze wszystkich grup naszego przedszkola sporo satysfakcji, wiele humoru i radości.
Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu. Uczyły się koncentracji uwagi, spostrzegawczości a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i wykonywali różnymi rekwizytami zręcznościowe sztuczki.
Podobnie jak w zeszłym roku panowała fantastyczna atmosfera i wszyscy świetnie się bawili, ależ było cudownie, magicznie i tajemniczo...
Kolejne zaczarowanie świata już niedługo podczas Andrzejek.
                                                         autorka: Katarzyna Woszek