W piątek 22.03.2013 gościliśmy w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi w grupie Żabek prawdziwego iluzjonistę, który przyjechał do nas aż z Bydgoszczy.

Pokazał nam wiele magicznych umiejętności m.in. wyczarowanie z kapelusza prawdziwego królika, żonglowanie kartami. Czarodziej rozbawił przedszkolną publiczność. Dzieci brały czynny udział w pokazach. Paru śmiałków zmierzyło się z Magikiem. A Jasiu to nawet zniknął w czeluściach Fraka i Kapelusza. Pan Andrzej obiecał jeszcze nas kiedyś odwiedzić w naszym przedszkolu. Bardzo dziękujemy mu za dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń, na pewno jeszcze długo pozostanie on w naszej pamięci. Ochotników do pomocy mistrzowi nie brakowało jak widać na zdjęciach.