W dniu 21.03.2013r spragnieni ciepła i zieleni ubraliśmy się w wiosenne barwy, aby zaakcentować nadchodzącą porę roku. Z wielobarwnym gaikiem w ręku i Marzanną wyruszyliśmy w pochodzie wygonić złą zimę.

Głośnym śpiewem i skandowaniem nasze przedszkolaki przywoływały upragnioną wiosnę. Następnie w wiosennych strojach i dobrych nastrojach dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze. Wszyscy mają nadzieję, iż zabiegi najmłodszych okażą się skuteczne i już wkrótce zieleń i słońce będą gościły nie tylko w naszych sercach, ale również w przyrodzie. Czego najmłodszym oraz wszystkim życzymy.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA OD PRZEDSZKOLAKÓW

Witajcie goście i odwiedzający nas mili, coście stronę naszego Przedszkola PP 36 w Opolu odwiedzili . Chcielibyśmy by to spotkanie w pamięci Waszej zostało, by dawne obyczaje wskrzesić w Was umiało. A to niespodzianka! Jeszcze wczoraj jajko, a dzisiaj pisanka! Za uwagę dziękujemy, zdrowia, szczęścia Wam życzymy, abyście w Wielkanoc jajkiem się podzielili, kurkowi skąpi nie byli i prezentami go obdarzyli, a w wielkanocny poniedziałek od rana do wieczora mokrzy chodzili.