W środowe popołudnie 21.12.2011 w naszym przedszkolu dzieci  z grupy „Słoneczka” zaprosiły rodziców, dziadków i innych członków rodziny na Jasełka i Wigilię. Przygotowywanie Jasełek stało się niejako tradycja grupy 5-6 letniej. W przygotowaniach zaangażowani byli również rodzice, którzy szyli stroje i pomagali w zorganizowaniu słodkiej Wigilii.

Wszyscy aktorzy wyglądali wspaniale. Na scenie pojawili się Maria, Józef, aniołowie, pasterze i trzej królowie. Dzieci zaśpiewały znane i mniej znane pastorałki i kolędy. Aktorzy zachwycili publiczność. Rodzice, a szczególnie dziadkowie byli bardzo wzruszeni. Nasze Jasełka wprowadziły wszystkich przybyłych w świąteczny nastrój.

Po występie zasiedliśmy przy pięknie nakrytym wigilijnym stole.

Po świętach również przedszkolaki z pozostałych dwóch grup mogły obejrzeć nasze Jasełka. W podziękowaniu za widowisko obdarowały naszą grupę koszem słodyczy i owocami. Zgadnijcie co zniknęło szybciej?:)