Na tę atrakcję czekaliśmy wszyscy ….

29 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu iluzjonistę p. Konrada Mościńskiego, który swoimi czarami przeniósł dzieci w świat magii i dobrej zabawy. Mali widzowie mieli okazję przez chwilę przenieść się w świat baśni, czarów i magii. Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego magika i otrzymać duże brawa od publiczności.

Iluzjonista wprowadził wszystkich we wspaniały humor. Dzieci i panie z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy jego ruch, aby nauczyć się przynajmniej jednej sztuczki. Wszyscy chętnie nagradzali każdy pokaz gromkimi brawami. Uśmiech na twarzach dzieci nie nikł przez cały pokaz i jeszcze dłużej. Wszyscy opowiadali o nieprawdopodobnych czarach w naszym przedszkolu i nadal zastanawiamy się, jak rozdzielić złączone dwa koła lub dlaczego czarodziejska różdżka nagle zamieniła się w sznur? Może kiedyś się dowiemy?

Dobry kontakt iluzjonisty z dziećmi spowodował, że spektakl niewątpliwie zapadnie głęboko w ich głowach.