Korzystając z uroków pięknej wrześniowej pogody i uprzejmości naszych gospodarzy, mamy Karoliny oraz mamy Ani i Kubusia całym przedszkolem wyruszyliśmy na pole ziemniaczane by obchodzić święto Pieczonego Ziemniaka. Zmierzając do celu wytaczał nam drogę unoszący się w powietrzu smakowity zapach pieczonych ziemniaków. Było nie tylko smacznie ale i atrakcyjnie. Każdy przedszkolak mógł zapozować obok kombajnu do zbierania ziemniaków, ci najbardziej odważni zdecydowali się nawet na przejażdżkę po polu. W drugiej części spotkania zostaliśmy zaproszeni do domu Ani i Kubusia na słodki i pyszny poczęstunek. Mogliśmy podziwiać dekoracje dożynkowe i pobawić się korzystając z licznych atrakcji gospodarzy. Było nam niezmiernie miło u Państwa gościć i dziękujemy raz jeszcze Pani Katarzynie i Pani Żanecie, mamom naszych milusińskich za uatrakcyjnienie nam pobytu w przedszkolu.