Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich. Tak też było w naszym przedszkolu, do którego licznie  w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci  dla swoich dziadków przygotowały własnoręcznie wykonane upominki: kwiaty z bibuły, życzenia w ramkach, smaczne pierniczki i słodkie lizaki, czy też oryginalne kalendarze. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, by każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci i obdarować ich buziakami.

Drogie Babcie i Kochani Dziadkowie naszych przedszkolaków  było nam niezmiernie miło gościć Was w naszej placówce. Dziękujemy Wam za liczne przybycie i życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnucząt.

 

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1