Grudzień to magiczny czas, w którym odliczamy dni do zbliżających się świąt. Dzieci z grupy „Motylki” przygotowywały się do świąt Bożego Narodzenia już od dawna w sposób szczególny. Wszystkie pociechy zaprosiły swoich rodziców na uroczyste spotkanie świąteczne.  Piękne Aniołki i Gwiazdki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne podczas  inscenizacji  pt.: „Anielski wieczór". W miłym przedświątecznym  nastroju rodzice podziwiali swoje pociechy nagradzając je gromkimi  brawami. Po zakończeniu przedstawienia dzieci zaprosiły rodziców i zaproszonych gości  na słodki poczęstunek.  Tuż po nim odbyły się warsztaty plastyczne z „Panią Kredką”,  podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonywały świąteczne anioły. Wokół mieniło się od cekinów, brokatu i anielskich piórek,  a w powietrzu unosił się aromat świątecznych pierników i korzennych ciasteczek. Było wspaniale, bardzo dziękujemy Rodzicom za obecność, zaangażowanie  i pomoc w organizacji uroczystości.