Tegoroczne spotkanie z Mikołajem przybrało dość niezwykłą formę, ponieważ miało miejsce w Gospodarstwie Agroturystycznym „Giprol” w miejscowości Staniszcze Małe. Po przybyciu do gospodarstwa na dzieci czekało wiele atrakcji m.in. warsztaty plastyczne, podczas których nasi milusińscy ozdabiali papierowe bombki płatkami osiki. Tworzyli mieszankę aromatycznych herbat o zapachu zimy i świąt oraz mogli skosztować zdrowego naparu. Następnie nasi mali uczestnicy udali się do chatki pachnącej korzennymi przyprawami, gdzie własnoręcznie tworzyli ciasto, wykrawali pierniczki, wypiekali je, a następnie dekorowali i smakowali. Po poczęstunku i chwili odpoczynku, w końcu  nadszedł czas na najważniejszą niespodziankę tego wyjazdu – spotkanie z Mikołajem! Każda grupa mogła zaprezentować swoją piosenkę, czy wierszyk dla świętego. Nie obyło się oczywiście bez prezentów. Wszystkie grupy przedszkolne  najwyraźniej były nienaganne przez cały rok, gdyż nikt nie wyszedł z rózgą. Bardzo dziękujemy całej wspaniałej załodze „Giprol-a” za miłe przyjęcie, fantastyczne zajęcia i  wiele ciekawych atrakcji.