Jesień to pora roku pełna różnych barw. Daje wiele inspiracji do tworzenia najwspanialszych dzieł plastycznych. Dlatego korzystając z tak obfitych darów przyrody powstał pomysł przeprowadzenia przez nasze przedszkole Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Barwy jesieni”. Głównym celem konkursu było rozwijanie wyobraźni twórczej dzieci oraz zainteresowań plastycznych. Wiele opolskich przedszkoli podjęło wyzwanie. Każda nadesłana praca była inna, wykonana wieloma ciekawymi technikami. Jury miało trudne zadanie z wyborem zwycięzców konkursu. Decydującym kryterium była samodzielność wykonania pracy.

Laureatami konkursu w kategorii 3 -4 latki zostali:

- 1 miejsce – Nadia z Przedszkola Publicznego nr 6 w Opolu

- 2 miejsce – Aleksandra z Przedszkola Publicznego nr 23 im. Juliana Tuwima

- 3 miejsce – Eliza z Przedszkola Publicznego nr 18 w Opolu

Laureatami pierwszych miejsc w grupie wiekowej 5 – 6 latki zostali:

- 1 miejsce – Julia z Przedszkola Publicznego nr 51 w Opolu

- 2 miejsce – Julia z Przedszkola Publicznego nr 36 w Opolu

- 3 miejsce – Nikodem z Przedszkola Publicznego nr 20 w Opolu

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz opiekunom składamy serdeczne podziękowania  za wkład włożony w przepiękne prace. Z podziękowaniami przesyłam wszystkim dyplomy, podziękowania oraz drobne upominki.