8 listopada nasze kochane maluszki oficjalnie zostały prawdziwymi Przedszkolakami. „Motylki” podczas występu dla rodziców i zaproszonych gości głośno śpiewały i recytowały wierszyki, wykazując się przy tym ogromną odwagą.  W kolorowych kostiumach pięknie zaprezentowały program artystyczny wykazując się różnymi umiejętnościami.  Maluchy były pogodne i radosne, a co najważniejsze dumne, że zostały prawdziwymi przedszkolakami. Pani wicedyrektor za pomocą magicznego ołówka dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Kolejnym punktem uroczystości był słodki poczęstunek, na którym nie zabrakło miłej i radosnej atmosfery. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla naszych „Motylków”, samych wesołych dni w przedszkolu i dużo dobrej zabawy. Szczególne podziękowania dla  rodziców za pomoc w organizacji uroczystości.