Temat bezpieczeństwa jest nieustannie poruszany na zajęciach w naszej placówce. Już od pierwszych dni września przedszkolaki uczyły się bezpiecznego poruszania się w przedszkolu oraz jego otoczeniu. Kolejną formą podnoszenia świadomości dzieci, a zarazem uatrakcyjnieniem zajęć było spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej. W spotkaniu uczestniczyli wychowankowie wszystkich grup. Strażnicy uświadomili dzieciom zagrożenia czyhające w przedszkolu oraz poza jego terenem, a także będąc uczestnikiem ruchu drogowego. Zapoznali dzieci z praktycznymi sposobami ich przeciwdziałania. Wychowankowie zgodnie obiecali, że będą dbać o swoje bezpieczeństwo i unikać sytuacji niebezpiecznych.

To był naprawdę ciekawy dzień w przedszkolu. Dziękujemy naszym wspaniałym Gościom za wizytę, atrakcyjne zajęcia i zapraszamy ponownie do naszej placówki.