31 stycznia rozstrzygnięto XII edycję konkursu „Śmieci mniej – Ziemi lżej ‘2017”. Uroczyste podsumowanie całorocznych działań przedszkolaków i uczniów opolskich szkół, w zakresie selektywnej zbiórki odpadów, odbyło się w sali Karola Musioła w opolskim Ratuszu.

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce, a spośród siedmiu nagród indywidualnych przyznanych przez organizatorów konkursu, aż cztery trafiły do uczniów naszej szkoły.

Nagrody indywidualne otrzymali:

Lena i Marcelina Nawracaj

Adam May

Wioletta i Mateusz Smolin

Antoni i Franciszka Dzumla.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za całoroczne zaangażowanie w zbiórkę. Dzięki aktywnemu udziałowi całej społeczności uczniowskiej  udało nam się zebrać rekordowe ilości surowców wtórnych, przekazać je do dalszej obróbki i po raz kolejny przyczynić się do ochrony najbliższego środowiska.

Od stycznia do końca listopada 2017 roku zebraliśmy łącznie:

11 732 kg makulatury

143,25 kg aluminium

351 kg zużytych baterii.

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1