06 kwietnia 2018r przedstawiciele grona pedagogicznego -  nauczyciel religii ks. Mateusz Kozielski, pedagog/psycholog szkolny Małgorzata Burian-Korłub wraz z uczniami i rodzicami wzięli udział w Koncercie Galowym Orkiestry Dętej Parafii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach pod batutą Pana Rolanda Mendel „Jest w instrumentach dętych wielka siła”. Ten niezwykły koncert odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu.  Nasi uzdolnieni uczniowie, absolwenci oraz rodzice z wielką wirtuozerią wydobywali przepiękne dźwięki z różnych instrumentów. Gościem specjalnym koncertu był pochodzący z Opola 15 – sto letni akordeonista Lukas Gogol, zwycięzca jubileuszowej edycji "Mam Talent".

Serdecznie dziękujemy za wyjątkowe przeżycia muzyczne i jednocześnie zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych młodych muzyków aby mogli dalej rozwijać swoje talenty. Można to uczynić za pomocą głosowania w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego na rok 2018.

 

NAZWA ZADANIA: Młodzi giganci muzyki. Wspólne koncertowanie uzdolnionych muzycznie dzieci i młodzieży oraz Dziecięco-Młodzieżowej orkiestry dętej Opole-Szczepanowice.

KOD ZADANIA S/OOP/24/DKS - pozycja nr 8

Głosowanie na projekt potrwa od 9 do 29 kwietnia 2018r. Głosować można wrzucając kartę do urny w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego i w punktach informacyjnych, elektronicznie na stronie https://budzet.opolskie.pl/ lub korespondencyjnie na adres urzędu.

Gorąco zachęcamy do głosowania i liczymy na Państwa głosy oraz wysłuchania jednego z utworów wykonanych podczas koncertu.                                      

Początek strony

© 2010 - 2016 ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1