Dzień Otwartej Szkoły przebiegał pod hasłem rozpoczynającej się wiosny. Przybyli goście oraz przyjaciele naszej szkoły zobaczyli występ przygotowany przez grupę uczniów z klasy drugiej oraz posłuchali piosenek w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego. Po części artystycznej pani dyrektor zapoznała rodziców przyszłych uczniów z ofertą szkołyi działaniami, które są podejmowane poza obowiązkowymi zajęciami dydaktycznymi.

W drugiej części Dnia Otwartego przyszli uczniowie oraz ich rodzice mieli możliwość zwiedzenia szkoły, porozmawiania z nauczycielami oraz wzięli udział w różnorodnych zajęciach, które odbyły się w świetlicy szkolnej, w pracowni chemicznej, matematycznej, językowej, w szkolnej strefie relaksu oraz na sali gimnastycznej.